Про нас

          «Лісова казка» - компанія, організована в 1998 році. За роки нашого існування ми пройшли шлях від невеликого цеху до великого кондитерського підприємства. За цей час сформувався колектив однодумців, склалися традиції, побудовані на принципах взаємної поваги, довіри, відповідальності, взаємодопомоги. І це ми вважаємо нашим головним досягненням, що дозволяє втілювати в життя найсміливіші проекти.

      Відкритість до всього нового, пошук нових ідей і нових технологій - наша відмінна риса. Це змушує нас постійно навчатися і підвищувати свою кваліфікацію.

     Сучасне кондитерське виробництво потребує хороших фахівців у всіх напрямках: кондитерів, технологів, менеджерів, управлінців, механіків, інженерів, економістів. Ми пишаємося своїми фахівцями.

     Основа наших взаємовідносин з партнерами по бізнесу - довготривале співробітництво, засноване на девізі «Перемагаємо разом!».

    Ми ставимо перед собою високі цілілише так можна залишатися в числі лідерів у світі, який постійно змінюється.

     Наша мета - служіння суспільству. Визнання наших зусиль суспільством - єдино справедлива і важлива оцінка досягнень ТМ «Лісова казка».